Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź] Sizecraft [Jail/Surv] [Wiezniowie vs Policja] [Ucieczka z wiezienia]


Engineer

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nazwa : SizeCraft

Sloty : Zobaczymy

:)

Informacje :

Wiec tak rozpoczynasz w wiezieniu. Za co trafiles? To juz od ciebie zależy

:)

Wiec tak co najpierw musisz zrobic?? Zameldowac sie do jednego z pokojów wieziennych. W pokoju będziesz miał dwóch wspólokatorow.

Wiezienie bedzie wygladało tak. Wielkie pomieszczenie z celami + dookola mała wolnosc:)

Mury powstrzymaja twoja ucieczke

We wiezieniu sa ukryte centra ucieczki. Uciekniesz? Jestes poszukiwany. Złapia cie? Trafiasz znowu do paki:)

Jedynym sposobem aby sie wydostac z wiezienia bez uciekania Jest zaplacenia Kaucji. Potem mozesz dalej wrocic do celi jeżeli coś przeskrobiesz

 

Na forum będzie rekrutacja na Policiantów.

Policja musi miec TS

15 lat

I znac plugin factions

 

Opis :

Policja - Pilnujesz porzadku w wiezieniu. Gdy ktos zaczyna bunt wobec ciebie Nie krempuj sie... Ubij dziada. Zabijesz kogos bez podstawy? Wiezien zglosi skarge na forum a gdy administracja ja pozytywnie rozpatrzy? trafiasz jako wiezien i juz nie mozesz sie ubiegac o policnata.Twoje wyposazenie : Zelazny set + zelazny miecz

Mozesz wydawac więźniom rozkazy.

Gdy ich nie wykonuja mozesz im dac kare :

-5 minut uziemienia w celi.

-Zabicie

- i inne:)

Wiezien - Jestes w wiezieniu. Twoje zadanie? Uciec lub Zaplacic kaucje. Przywodca Wieźniów lub pomocnicy mogą rozpoczać bunt do którego może dołaczyc każdy wiezien. Musisz słuchać Klawiszów

Jedyna bron jaka mozesz miec to drewniany mieczyk. MOZESZ UZYWAC TNT !!!!

 

Jak to bedzie wszystko funkcjonowac?

Za pomoca pluginu Factions

Zakaz zakladania gildii.

Jak chcesz podbic wiezienie i zbuntowac sie?

Zabijajac wiezniów. Gdy ich wspolny power bedzie poniżej ilosci Terenów przez nich przejętych mozesz zacząc podbijac wiezienie i bronic punktów kontrolnych. Gdy uda ci sie zniszczyc mury uciekaj.

Maxymalna ilosc kratek do ucieczki 2000 w jedna strone

 

Gdy będzie duza ilość graczy zbudujemy 2 wiezienie

 

JAK ZARABIAC ?

Udostepnimy tartak i kopalnie i sklep:)

Przypomne ze kaucja będzie naprawde droga wiec szykujcie sie do buntów.

 

VIP :

Vip wiezien - Dostaje wieksze przywileje. Moze wyposazyc sie w zelazny miecz. Dostaje lepsza cele i lepsze warunki do zycia.

 

Vip Policant - Diaxowy set + Diax miecz. On jest wazniejszy oczywiscie od policanta. Moze wydawac polecenia Klawiszom

 

 

Pisałem to na szybko wiec każdy bład prosze zglasza w temacie lub na PW

  • Odpowiedzi 363
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Na razie wszystko zapowiada sie super : ) Na pewno Zagram. :D

1351451567-U710218.png

Większość ludzi mówi że ' oryginalność ' jest fajna lecz tak naprawdę gdy powiesz że wolisz Dżem niż One Direction czy Justina Biebera że nie podobają ci się Vansy bądź Conversy to uznają cie za osobę dziwną i po prostu wyśmieją...Zajebisty ten nasz XXI wiek,czyż nie ... ?

Opublikowano

1.Poprosze nazwe forum.

2.Sorry za nick ale gram na lapku siorki i ona nie pozwala nic robic.

3.Zglaszam sie na Policjanta:

Mam 15 lat

Skype

Ts3

Znam duzo pluginow lacznie z frakcjami

Mam Doswiadczenie w Minecraft poniewaz gram od wersji demo :Classic 0.30

 

 

 

Z gory dziekuje za rozpatzenie podania. ]:)

Opublikowano

budujcie ladne wiezienie,bo gracze minecraft już troche nabroili(zabawa TNT i zamachy) a nie ma gdzie ich zamknąć ;D

Tak na serio to czekamy!

sygnaturkabyme24.png
Opublikowano

Napewno wbije na ten serwer a moge forum bo moze zloze podanie na policjanta.

 

Forum w budowie. podania na policianta przed startem serwera :)

 

 

A kiedy otwarcie ?

 

Niebawem

 

 

troche bez sensu ktos wbije o 3 rano ucieknie i koniec...

 

Aby uciec trzeba ubic wpierw policiantów:) Jak sobie to wyobrazasz?:D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...